جمعه های شگفت انگیز:

فروشگاه آنلاین مهتاب کالا جزو بزرگترین فروشگاه های آنلاین کشور میباشد که با ارائه جمعه های شگفت انگیز در جمعه آخر هر ماه محصولات خود را با 50% تخفیف ارائه مینماید و دارندگان کارت تخفیف میتوانند محصولات خود را با تخفیف ویژه تر نسبت به تخفیفات عادی خود دریافت نمایند و این امر باعث شده تا فروشگاه مهتاب کالا به عنوان بزرگترین ارائه دهنده محصولات کشور شناخته شود.

طرح جمعه های شگفت انگیز مهتاب کالا جزو جدیدترین طرح های فروش کالا در مهتاب کالا میباشد و کاربرانی که کارت تخفیف دارند میتوانند از طریق کد تخفیف خود از تخفیفات ویژه سایت استفاده نمایند.

مهتاب کالا در جمعه های آخر هر ماه محصولاتی را به عنوان محصول شگفت انگیز با تخفیفات ویژه و استثنایی عرضه مینماید و دارندگان کارت تخفیف میتواند از طریق کد شگفت انگیز خود از محصولات اعلام شده در سایت تا سقف 50% تخفیف استفاده نمایند.

نحوه استفاده از کد شگفت انگیز:

کد تخفیف شگفت انگیز جهت هدیه خرید از طرف مهتاب کالا برای کاربران در نظر گرفته شده تا کاربران محصولات مورد علاقه خود را با تخفیفات شگفت انگیز خرید نمایند.

کاربرانی که قصد استفاده از این تخفیفات ویژه را دارند میتوانند با خرید کارت تخفیف مهتاب کالا هم از تخفیفات عادی و تخفیفات شگفت انگیز فروشگاه استفاده نمایند.