درباره مهتاب کالا

معرفی فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا

مهتاب کالا ارزانترین فروشگاه اینترنتی در سطح کشور

فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا با نشانی اینترنتی mahtab-kala.ir به مدیریت مهدی نورآبادی دارای مجوز اینماد از وزارت صنعت معدن و تجارت میباشد و این فروشگاه فعالیت خود را از تاریخ 1398/11/12 به صورت رسمی با هدف کمک به چرخه اقتصاد کشور و کمک به تولید محصولات ایرانی و کمک به رفاه خانواده های ایرانی و کارآفرینی آغاز نمود.

هدف فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا:

در سال های جاری به دلایل مختلف نظیر تورم و گرانی و نوسانات محصولات  بازار و از همه مهمتر تحریم های اقتصادی فروشگاه مهتاب کالا در نظر گرفته در کنار بزرگترین فروشگاهای اینترنتی سطح کشور خدمت ارزنده ای به خانواده های ایرانی عرضه نماید تا هر خانواده ایرانی بتواند محصولات خود را به قیمت واقعی و ارزانتر تهیه نماید.

درباره کارت تخفیف:

واژه تخفیف یک واژه محبوب در بین عام مردم میباشد خیلی از ما دوست داریم هنگامی که یک محصولی را انتخاب میکنیم آن محصول را با تخفیف خرید نماییم و لذت خرید با تخفیف را احساس کنیم.

کارت تخفیف یکی از ارزنده ترین امکاناتی که برای کاربران مهتاب کالا قرار داده این است که کاربران میتوانند از طریق کارت تخفیف محصولات خود را با قیمتهای ویژه و باورنکردنی تهیه نمایند و این خدمت باعث شده روزانه تعداد بسیاری از کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا محصولات خود را تهیه نمایند.

در مرحله اول میخواهیم هزینه های یک خانواده معمولی ایرانی را در طول روز و ماه و سال را محاسبه کنیم پس با ما همراه باشید.

هزینه های خانواده شامل:

مواد غذایی- لوازم خانگی- پوشاک – کیف و کفش – ابزار و لوازم خودرو – نان و…

دارندگان کارت تخفیف میتوانند از 10% تا 50% محصولات فروشگاه مهتاب کالا استفاده نمایند.

قابل ذکر میباشد دارندگان کارت تخفیف میتوانند به صورت آنلاین و به راحتی از تخفیفات فروشگاه استفاده نمایند.

تصور کنید تمام این هزینه ها برای هر خانواده حدود 2.000.000 میلیون تومان در ماه و در سال چیزی حدود 24.000.000 میلیون تومان میباشد.

اگر تصور کنیم در ماه به صورت تقریبی 20% تخفیف از محصولات خود دریافت نماییم حدود 400.000 تومان میشود و در سال چیزی حدود 4.800.000 تومان از طریق کارت تخفیف برای ما کاهش هزینه داشته این یعنی سودی که از طریق این کارت شگفت انگیز مهتاب کالا برای ما به وجود آمده.

ویژگیهای بارز کارت تخفیف:

1-تهیه محصول ارزان قیمت

2-ذخیره و پس انداز مالی

3-خرید محصول با تخفیف واقعی

4-دریافت تخفیف 10% تا 50% به صورت آنلاین

5-شرکت در محصولات شگفت انگیز(جمعه های شگفت انگیز)

6-کسب درآمد از طریق فروش کارت تخفیف

افرادی که کارت تخفیف مهتاب کالا را دارا میباشند میتوانند بدون هیچ محدودیتی محصولات خود را با تخفیف های بیشتر خریداری نمایند.

جمعه های شگفت انگیز:

جمعه های آخر ماه محصولاتی به عنوان محصولات شگفت انگیز تا 50% تخفیف ارائه میگردد و دارندگان کارت تخفیف میتوانند از طریق کارت تخفیف از این محصولات استفاده نمایند.

به عنوان مثال در محصولات غذایی مانند قند اگر قیمت محصول 30 هزار تومان باشد دارندگان کارت تخفیف میتوانند در جمعه آخر ماه این محصول را با 15 هزار تومان دریافت نمایند.

جهت خرید کارت تخفیف ( اینجا )کلیک کنید.

لذت خرید را با ما تجربه کنید.