درباره مهتاب کالا

مهتاب کالا یک سایت فروشگاه لوازم خانگی میباشد که فعالیت خود را از سال 98 آغاز کرده و با راه اندازی شیوه جدیدی از فروش به سرعت توانسته خود را در بین مردم و کاربران خود نشان دهد مهتاب کالا توانسته در مدت زمان بسیار اندک با طرح مسابقات هفتگی و اهدای محصولات با %80 تخفیف واقعی از نظر قیمت نظر تعداد بسیاری از کاربران را برای خرید محصول ارزانتر به سمت خود جذب نماید.

مهتاب کالا جزو فروشگاه های اینترنتی بزرگ ایران میباشد که توانسته با قرار دادن امکاناتی نظیر محصولات ارزان قیمت و با کیفیت-کارت تخفیف-ارسال محصولات به سراسر کشور و برگذاری مسابقات ویژه و اهدای جوایز ، در مدت زمان اندک نظر بسیاری را به خود جذب کرده و جزو برترین سایت های فروش محصول در کشور شناخنه شود.

طرح محصولات شگفت انگیز هفتگی:

هر کاربری که در مسابقات فروشگاه مهتاب کالا شرکت نماید به صورت تضمینی محصول مورد نیاز خود را میتواند با %80 تخفیف واقعی خریداری نماید.

نحوه شرکت در طرح محصولات شگفت انگیز هفتگی:

هر کدام از مشتریان عزیز با مراجعه به سایت مهتاب کالا و خرید کارت تخفیف ، از طریق پیامک یا ایمیل کد تخفیف خود را دریافت مینمایند. کاربران میتوانند محصولات خود را از سایت انتخاب کرده و در هنگام تسویه حساب با ثبت کردن کد تخفیف ، از %80 تخفیفات محصولات سایت استفاده کرده و لذت یک خرید خوش را برای خود به ارمغان آورند.

کاربران عزیز دقت نمایند محصولات هر هفته در بنر سایت اعلام میگردد و هر محصول معرفی شده در سایت با %80 تخفیف واقعی عرضه میشود.

تمام افراد با رعایت اصولی که در زیر نوشته شده میتوانند در این مسابقه شرکت نموده و برنده مسابقه باشند.

1-خرید کارت تخفیف

2-اطلاع رسانی محصولات هفتگی به دوستان خود از طریق کد تخفیف ارسال شده.