قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


مهتاب کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مهتاب کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مهتاب کالا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مهتاب کالا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مهتاب کالا جزئی از اموال مهتاب کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مهتاب کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مهتاب کالا محفوظ می‏‌دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات مهتاب کالا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. مهتاب کالا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mahtab-kala.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مهتاب کالا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mahtab-kala.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 8 صبح الی 20 شب ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا.

خسارت در هنگام حمل و نقل

مهتاب کالا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مهتاب کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به سایت مهتاب کالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به سایت مهتاب کالا ارسال شود.

شرایت مرجوعی کالا:

مهتاب کالا همواره کوشش دارد محصول ارسال شده برای مشتریان عزیز محصولی باشد که انتخاب مشتری میباشد.

شرایطی که شامل مرجوعی کالا میباشد:

کالای خریداری شده با کالایی که به دست مشتری رسیده باشد مقایرت داشته باشد.

کالا از نظر فنی مشکل داشته باشد.

شرایط جدای از این موارد شامل مرجوعی نمیباشد.

کاربران میتوانند برای مرجوعی کالای خود تقاضای خود را ایمیل نمایند یا با شماره تماس: 09377371639 تماس حاصل نمایند.

قوانین خرید کارت تخفیف:

کارت تخفیف مهتاب کالا 12 ماه اعتبار دارد و کاربران و خریداران تا 12 ماه مهلت دارند از کارت تخفیف استفاده نمایند. هر کاربر با خرید کارت تخفیف 2 نوع کد دریافت مینماید.

1-کد تخفیف محصولات :

شامل تخفیفات عادی میباشد و کاربران میتوانند در هنگام خرید هر محصول از آن استفاده نمایند.

2-کد تخفیف شگفت انگیز:

طرح محصولات شگفت انگیز از طریق کارت تخفیف مهتاب کالا ارائه گردیده و محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌ تر نسبت به فروش‌‏های ویژه برای کاربران ارائه میگردد که این کالاها تنها برای جمعه های آخر هر ماه معین شده امکان سفارش دارند. در مواردی به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

به دلیل رایگان بودن این طرح تعداد کاربران و خریداران محصولات شگفت انگیز بسیار زیاد میباشند لذا اگر کاربران در هنگام خرید با اتمام موجودی مواجه شدند در نظر داشته باشند که در ماه های بعدی میتوانند در تایم مشخص شده استفاده نموده و محصول خود را با تخفیفات ویژه خرید نمایند.

توجه:

هر کد تخفیف شگفت انگیز مخصوص یک کاربر ثبت میگردد و اگر فردی از طریق کد تخفیف فرد دیگر استفاده نماید تخلف ثبت گردیده و محصول برای فرد متخلف ارسال نمیگردد.لذا کاربرانی که از کد شگفت انگیز فرد دیگر استفاده مینمایند کد شگفت انگیز وی مسدود گردیده و دیگر قابل استفاده نمیباشد.

قوانین بازاریابی:

هر بازاریاب میتواند جهت همکاری و فروش کارت تخفیف با مهتاب کالا همکاری نماید و هر بازاریاب با فروش هر کارت تخفیف 10% پاداش دریافت مینماید و به ازای سطح های فروش هر بازاریابی که حجم فروش خود را به لول مشخص شده رساند مزایای مشخص شده شامل وی میگردد.