همکاری و کسب درآمد با مهتاب کالا:

سلام و درود میفرستم خدمت شما عزیزانی که دارید این مقاله رو مطالعه میکنید.

ضمن خیر مقدم و سپاس از انتخاب شما باید عرض کنم سایت مهتاب کالا جزو برترین فروشگاه های اینترنتی در فروش لوازم خانگی میباشد که به دلیل قیمت های مناسب و طرح های تشویقی سایت روزانه تعداد کثیری از افراد در سایت مهتاب کالا ثبت نام میکنند.

طرح محصولات شگفت انگیز مهتاب کالا برای کاربرانی میباشد که لوازم خانگی خود را با تخفیفات ویژه تری میخواهند خرید نمایند.

طرح محصولات شگفت انگیز یکی از برترین ابزارهای فروشگاه اینترنتی مهتاب کالا میباشد که به کاربران اجازه داده تا بتوانند با همکاری در بخش تبلیغات مهتاب کالا و اعلام محصولات مهتاب کالا به دوستان خود بن و محصولات رایگان اعطا مینماد.

در سایت مهتاب کالا همه ی افراد و کاربران میتوانند با همکاری در بخش فروش محصولات و کارت تخفیف مهتاب کالا روزانه به راحتی از طریق تبلیغات و فروش محصولات در صفحات اجتماعی برای خود کسب درآمد داشته باشند.

شما میتوانید تنها با یک گوشی موبایل هوشمند روزانه و در منزل به راحتی برای خود کسب درآمد داشته باشید.

نحوه کسب درآمد و فروش محصولات:

فروش محصولات به 2 بخش تقسیم میشود:

  1. فروش محصولات مهتاب کالا

در بخش فروش محصولات مهتاب کالا دوستان میتوانند از طریق گوشی موبایل و تبلیغ محصولات مهتاب کالا درآمد کسب نمایند اما لازمه این کسب درآمد در ابتدا خرید کارت تخفیف میباشد و کاربرا در مرحله اول باید ثبت نام نموده و کارت تخفیف خود را خریداری کند تا کد فعال سازی و کسب درآمد فعال گردد.

در مرحله دوم کاربران میتوانند از طریق صفحات اجتماعی و کد تخفیف خود اقدام به تبلیغ و یا فروش محصولات مهتاب کالا نمایند و هر فروشی که از طریق کد آنها صورت پذیرد شامل درآمد خواهد بود.

          2. فروش کارت تخفیف

فروش کارت تخفیف یکی دیگر از ابزارهای درآمد زایی برای کاربران سایت مهتاب کالا میباشد و کاربران میتوانند از طریق کد تخفیف خود محصولات مهتاب کالا را تبلیغ کرده تا کاربران از طریق کارت تخفیف بتوانند از تخفیفات شگفت انگیز سایت استفاده نمایند.

هر فروش کارت 20% حق پاداش کاربر میباشد.

روزانه به تعداد کاربران که در سایت مهتاب کالا برای کسب درآمد ثبت نام مینمایند افزوده میشود و درآمد های چشم گیری را برای خود به ارمغان می آورند.

دوستان عزیز توجه کنید در مهتاب کالا فرصت کسب درآمد بسیار بالا و آسان میباشد زمان را از دست ندهید…..